4. Dvě dívky
signováno a datováno propiskou vpravo dole, dole napsáno věnování
Datace: 2004
Šířka: 10 cm, výška: 8,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 16.04.2019 19:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč