97. Tři postavy
Autor: Emil Hlavica
(1887 Vsetín - 1952 Brno)
dřevoryt na kartonu, signováno vpravo dole Emil Hlavica, zaskleno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 23 x 31 cm
Konec dražby: 12.06.2018 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč