Stewenson - Lesní pěšina

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1988
Šířka: 42 cm, výška: 27 cm, rámování: 44 x 60 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč