40. """Fürst Jindřich"" připsáno"
olej na plátně, Zimní krajina, určeno Furth Jindřich, konzulttováno s PhDr Mgr Michaelem Zachařem, rozměr 50 x 69 cm, rámováno 86 x 66 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč