40. """Fürst Jindřich"" připsáno"

olej na plátně, Zimní krajina, určeno Furth Jindřich, konzulttováno s PhDr Mgr Michaelem Zachařem, rozměr 50 x 69 cm, rámováno 86 x 66 cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč