40. Ikona bohorodička Hodegetria - Keř nespalitelný
malba na dřevě. Ruská ikona 19. století s nápisem v cyrilici: "Obraz něopalymija Kupina peresv. Bogorodicy". Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Šířka: 33 cm, výška: 44 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč