40. Kosař - Zátiší s melounem
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1967
Šířka: 47 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 44 x 53 cm
Konec dražby: 28.01.2019 19:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč