40. Masaryk a Beneš
signováno a datováno tužkou vlevo dole
Technika: litografie, datace: 1934/1936
Šířka: 47 cm, výška: 63 cm, rámování: 70 x 54 cm
Konec dražby: 22.10.2019 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč