40. Mořský příboj
singováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 118 cm, výška: 60 cm, rámování: 80 x 137 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč