40. Na trhu v Bělehradu

signováno nečitelně vpravo nahoře, datováno 37, na reversu autorský štítek F. D.... Beograd
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 87 cm, výška: 60 cm, rámování: 106 x 80 cm

Konec dražby: 25.09.2017 19:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč