40. Písek
signováno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1963
Šířka: 42 cm, výška: 23 cm, rámování: 38 x 56 cm
Konec dražby: 21.10.2019 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč