60. Krajina s jezírkem
Autor: Walter Seiler
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 87 cm, výška: 63 cm, rámování: 80 x 104 cm
Konec dražby: 05.12.2017 18:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč