60. Krajina s jezírkem

Autor: Walter Seiler

Signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 87 cm, výška: 63 cm, rámování: 80 x 104 cm

Konec dražby: 05.12.2017 18:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč