17. Krajina
Autor: Josef Krupka
signováno vpravo dole, malba nečištěna, rám poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 31 cm, rámování: 42 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 18:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč