88. Na louce
Autor: Vladimír Bartl
datováno a signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1988
Šířka: 48 cm, výška: 35 cm
Konec dražby: 09.01.2023 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč