261. Párové nástěnné talíře Aladin
Autor: porcelánka Rosenthal
(1879 - do dnes)
signováno a značeno zezadu
Šířka: 16,5 cm
Konec dražby: 09.06.2020 22:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč