48. Párové nástěnné talíře Aladin
Autor: porcelánka Rosenthal
(1879 - do dnes)
signováno a značeno zezadu
Šířka: 16,5 cm
Konec dražby: 02.03.2020 19:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč