148. Konvolut 30ks grafických listů
Autor: Else Stratil
Signovány, některé datovány. Volné listy.
Technika: lept
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč