4. Řeka v údolí

na reversu napsáno "Painted by AG Price "and" Heron Pool Sleder Valley, August 25. 1870", rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 46 cm, rámování: 65 x 95 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.01.2023 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč