Pohled do krajiny

Autor: Vladimír Novák
(1898 Praha - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 39 x 48 cm

Konec dražby: 10.02.2020 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč