372. Zima na horách
Autor: Vladimír Novák
(1898 Praha - ?)
signováno vpravo dole, malba nečištěna.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 81,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 19:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč