Zima na horách

Autor: Vladimír Novák
(1898 Praha - ?)

signováno vpravo dole, malba nečištěna.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 81,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 19:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč