604. Letní krajina
Autor: Vladimír Novák
(1898 Praha - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 80 cm
Konec dražby: 10.02.2020 19:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč