26. Krajina s řekou

Autor: Cornelius Gurlitt
(1850 Nischwitz - 1938 Drážd´any)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1877
Šířka: 64 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 62 x 83,5
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 14.03.2023 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč