Horská bystřina

Autor: J. Pavelka

signováno vpravo dole, malba nečištěna. Řezaný rám.
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 67,5 x 87,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč