170. Horská bystřina
Autor: J. Pavelka
signováno vpravo dole, malba nečištěna. Řezaný rám.
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 67,5 x 87,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč