16. Rybníky a podzim
Autor: Vladimír Vlk
(1936 Znojmo)
signováno a datováno vlevo dole, autorský štítek na revrerzu, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1992
Šířka: 99 cm, výška: 64 cm, rámování: 75,5 x 110
Konec dražby: 14.02.2023 19:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč