Cikánský tábor

Autor: Jan Bedřich Plaček
(1890 Dolní Kralovice - 1980 ?)

Signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 50,5 x 80 cm

Konec dražby: 20.07.2021 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč