161. Cikánský tábor
Autor: Jan Bedřich Plaček
(1890 Dolní Kralovice - 1980 ?)
Signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 50,5 x 80 cm
Konec dražby: 15.11.2021 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč