2. Rajský potok

Autor: Jan Bedřich Plaček
(1890 Dolní Kralovice - 1980 ?)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 63,5 x 83,5

Konec dražby: 21.01.2021 20:00 SEČ

Zbývá: 2d 8h 9m 43s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč