22. Krajina s domkem

Autor: Jan van Essen
(1854 Amsterdam, Dutch - 1936 ?)

Monogramováno vlevo dole, na reversu autorské štítky, rámováno v masivním zlaceném rámu.
Technika: olej na plátně, datace: kol. 1906
Šířka: 41,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 69 x 64 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 14.03.2023 20:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč