Krajina

Autor: L. Příhoda

Signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 33 cm, rámování: 48 x 84 cm poškozen
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 21:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč