518. Krajina
Autor: L. Příhoda
Signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 33 cm, rámování: 48 x 84 cm poškozen
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč