9. Rybářské lodě v přístavu L formát
Autor: Hugo Öfverström*
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 94,5 cm, rámování: 78 x 114,5
Konec dražby: 15.03.2023 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč