41. Krajina před bouří

Autor: Kašpar Bár

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 46 x 56 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč