41. Květiny ve váze
signováno vpravo dole
Šířka: 25 cm, výška: 34,5 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 13.12.2018 18:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč