330. Žena
Autor: Ladislav Zívr
(1909 Nová Paka - 1980 Ždírec)
Signováno a datováno vpravo dole, reliéf
Materiál: sádra
Šířka: 60 cm, výška: 7,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč