330. Žena

Autor: Ladislav Zívr
(1909 Nová Paka - 1980 Ždírec)

Signováno a datováno vpravo dole, reliéf
Materiál: sádra
Šířka: 60 cm, výška: 7,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 21:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč