41. Sonetti - Parisio
Signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1970
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 30 cm
Konec dražby: 10.04.2018 18:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč