41. Stromy
nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 64 cm, rámování: 74 x 43 cm
Konec dražby: 14.06.2021 19:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč