41. Stromy při cestě
zaskleno, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno fixováno na kartonu
Šířka: 31,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 18,5 cm x 34 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 19:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč