41. Zimní nálada
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1965
Šířka: 30 cm, výška: 43 cm, rámování: 47,5 x 35 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč