Konvolut kreseb

signováno a datováno vpravo dole, konvolut - 4 kusy
Šířka: 10,5 cm, výška: 15 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 14.07.2019 19:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč