Koňský povoz

signováno vlevo dole
Šířka: 19 cm, výška: 13,5 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 14.07.2019 19:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč