Tání na Vysočině

Autor: Václav Kutiš
(1915 Vrcov - 1996 Třeboň)

signováno a datováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně, datace: 1984
Šířka: 65 cm, výška: 45 cm, rámování: 60 x 80 cm

Konec dražby: 05.12.2017 22:08

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč