71. Snídaně v trávě
Autor: Václav Kutiš
(1915 Vrcov - 1996 Třeboň)
signováno vpravo dole
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: 56,5 x 45 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč