137. Modrý kůň
Autor: Bror Bürgler
(1908 - 1975)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1908-1975
Šířka: 26 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 50 x 41
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč