110. Čtenář

Autor: Milan Peterka
(1930 Chelčice - 2005 České Budějovice)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 95 x 75 cm

Konec dražby: 19.06.2019 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč