258. K Temelínci
Autor: Milan Peterka
(1930 Chelčice - 2005 České Budějovice)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1983
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 84 cm
Konec dražby: 05.12.2017 22:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč