257. Vltavské tůně II
Autor: Milan Peterka
(1930 Chelčice - 2005 České Budějovice)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1984
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 95 cm
Konec dražby: 05.12.2017 22:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč