Novoroční přání

signováno dole
Datace: 1966
Šířka: 13,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 14.07.2019 19:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč