Krajina s kostelíkem

Autor: Václav Hora
(1902 Plzeň)

signováno vpravo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 45,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 49 x 62 cm

Konec dražby: 05.12.2017 22:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč