414. Východní motivy
nesignováno, 2 kusy
Šířka: 30 cm, výška: 12 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 14.07.2019 19:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč