76. Tasmánští tygři - XL Formát

Autor: Václav Ježek
(1941)

na reversu autorský certifikát, signováno pseudonymem a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: akryl, materiál: plátno, datace: 1993
Šířka: 80 cm, výška: 80 cm, rámování: 102 x 103 cm

Konec dražby: 13.03.2023 20:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč